Rakvere JK Tarvas - boys B-16/17
Rakvere JK Tarvas - boys C-15
Rakvere JK Tarvas - boys C-14 level 1
Rakvere JK Tarvas - boys D-13 level 2
Rakvere JK Tarvas - boys D-12 level 2
Rakvere JK Tarvas - boys E-11 level 1
Rakvere JK Tarvas Kollane - boys E-11 level 2
Rakvere JK Tarvas - boys E-10 level 1
Rakvere JK Tarvas Kollane - boys E-10 level 2
Rakvere JK Tarvas - boys F-9
Rakvere JK Tarvas Kollane - boys F-9
Rakvere JK Tarvas - boys F-8
Rakvere JK Tarvas Kollane - boys F-8
Rakvere JK Tarvas - girls C-14
Rakvere JK Tarvas - girls E-11 level 2
Raplamaa JK - boys C-15
Raplamaa JK - boys D-13 level 2
Raplamaa JK - boys D-12 level 2
Raplamaa JK - boys E-11 level 2
Raplamaa JK - boys E-10 level 2
Raplamaa JK - boys F-9
Raplamaa JK - boys F-8
Raplamaa JK - girls C-14
Raplamaa JK - E-11 level 2
JK Noova - boys C-15
JK Noova - boys C-14 level 2
JK Noova - boys D-13 level 1
JK Noova - boys E-11 level 2
JK Noova - boys E-10 level 2
JK Noova - boys F-9
JK Noova - boys F-8
FC Elva - boys C-15
FC Elva - boys D-13 level 1
FC Elva - boys D-13 level 2
FC Elva - boys E-10 level 1
FC Elva - boys E-10 level 2
FC Elva - girls B16/18
FC Elva - girls D-12 level 1
Vändra JK Vaprus - boys B-16/17
Vändra JK Vaprus - boys D-13 level 2
Vändra JK Vaprus - boys E-11 level 2
FC Kuressaare - boys C-15
FC Kuressaare - boys C-14 level 1
FC Kuressaare - boys E-10 level 1
JK Kuusalu Kalev - boys C-15
JK Kuusalu Kalev - boys D-12 level 2
FC Flora Valged - boys D-12 level 2
FC Flora Rohevalged - boys D-12 level 2
Kohila JK Püsivus - girls C-14
Põltsamaa JK Motiiv - boys E-11 level 2
Pärnu JK Vaprus - boys D-13 level 1
Pärnu JK Vaprus - boys D-12 level 1
Pärnu JK Vaprus - boys D-12 level 2
Pärnu JK Vaprus - boys E-11 level 1
Pärnu JK Vaprus - boys E-10 level 1
Pärnu JK Vaprus - boys E-10 level 2
Pärnu JK Vaprus Must - boys F-9
Pärnu JK Vaprus Kollane - boys F-9
Pärnu JK Vaprus - gilrs C-14
Pärnu JK Vaprus - girls D-12 level 2
Pärnu JK Vaprus - girls E-11 level 2
Pärnu JK Vaprus - girls E-10 level 2
FK Smiltene/BJSS I - boys C-15
FK Smiltene/BJSS II - boys C-15
FK Smiltene/BJSS - boys C-14
FK Smiltene/BJSS - boys D-12 level 1
FK Smiltene/BJSS - boys E-11 level 1
FK Smiltene/BJSS I - boys F-9
FK Smiltene/BJSS II - boys F-9
FK Smiltene/BJSS I - boys F-8
FK Smiltene/BJSS II - boys F-8
FK Valor - boys D-13 level 2
FK Valor - boys F-9
25.09.2023 12.38 | Ilmoittatuminen avattu!! |
09.09.2023 17.02 | Ilmoittatuminen avautuu 20.9. |
04.08.2023 13.23 | MITALIT-MEDALS |
24.07.2023 12.49 | Kiitos - Tack - Thank you! |
20.07.2023 10.39 | Kokkola Cupin striimattavat ottelut Kokkolan keskuskentältä |
20.07.2023 05.47 | AVAJAISET / ÖPPNINGSCEREMONI / OPENING CEREMONY |